Ruční pumpa na palivo, olej a vzduch 3 v 1

Kód: AM02055
Značka: AMiO
168 Kč 139 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční pumpa na palivo, olej a vzduch 3 v 1

 

Kompletní specifikace:

 

Profesionální přečerpávač paliva (pumpa)

Jednoduché ovládání, ideální pro všechny typy kapalin. Slouží k čistému přečerpání kapalin, vhodné pro vodu, olej a benzín.

Celková výška pumpičky: 40 cm

Materiál: PVC, PP

 

Použití vícefunkční pumpy jako nálevky:

 

1.Jeden konec každé ze dvou oranžových hadic je třeba přetáhnout přes černé přípojky (část A),

2.Tyto oranžové konce hadic s nasazenými přípojkami je třeba nasadit na horní a dolní výstup umístěn na výztuži pumpy a po náležitém vložení hadic, přípojky zatlačít na tyto koncovky,

3.Hadicu z horního výstupu (odsávání) je třeba ponořit do kapaliny, která má být přečerpána. Hadici z dolního výstupu (přítoku) je třeba vložit do nádrže, do které má být kapalina přečerpána,

 

Upozornění:

 

Aby trychtýř pracoval správně, odtoková hadice musí být umístěna níže než odsávací hadice.

4.Pumpu je třeba zalít, pohybujíc pákou 3-4 krát. Když se objeví kapalina, nebude nutné další pumpování, sama bude téct. Velmi důležité je to, aby po přečerpání paliva, oleje nebo jakékoliv kapaliny byla pumpa náležitě vyčištěna.

 

Výměna oleje:

 

Je třeba udělat výše uvedené kroky 1 a 2.

Následně je třeba vložit trubičku pro měření hladiny oleje do černého adaptéru (část B) a připojit adaptér k horní, oranžové hadici (odsávání). Druhý konec trubičky k měření hladiny oleje je třeba vložit do otvoru na trubičkuv motoru - dokud se nedotkne dna karteru. Dolní oranžovou hadici (odtok) je třeba vložit do nádoby na odčerpán olej a začít pumpovat.

 

Pumpa na pumpování vzduchu:

 

Hadici, kterou bude pod tlakem plynu vzduch, je třeba vložit do dolního výstupu (odtoku) a příslušně připevnit. Následně je možné začít pumpovat. Na nafouknutí bazénových hraček, plážových míčů atd. je třeba jehlu umístit do závitové koncovky tlakové hadice a začít pumpovat.

 

Instrukce čištění:

 

Pumpu a hadice je ve většině třeba vypláchnout pouze vodou. Kvůli důkladnějšímu vyčištění se vícefunkční pumpa může rozmontovat - bez potřeby použití nástrojů - a vyčistit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Palivová čerpadla
Hmotnost: 0.58 kg