Kabel USB-C Baseus 3 v 1 Baseus

Kód: AMBAS20429
Značka: Baseus
332 Kč 274 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kabel USB-C Baseus 3 v 1 Baseus

Baseus CAMLT-SC01 je praktický kabel, který umožňuje napájet až 3 zařízení současně. Díky konektorům Lightning, USB-C a micro USB je kompatibilní s různými typy zařízení – od nejnovějších smartphonů až po malé domácí spotřebiče. Příslušenství podporuje 20W rychlé nabíjení a IP výstup umožňuje rychlé nabíjení i přenos dat rychlostí až 480 MB/s. Odolný a univerzální - bude vám skvěle sloužit po dlouhou dobu.

Ušetřete čas

Kabel umožňuje rychlé nabíjení chytrých telefonů Apple 8 nebo novějších pomocí 20W PD nabíječky. Volbou takového řešení nabijete svůj iPhone na 60 % za pouhých 30 minut! To je skvělá úspora času. Pomocí kabelu můžete nabíjet i telefony s USB-C vstupem proudem 3 A a zařízení s micro USB vstupem proudem 2 A. Příslušenství podporuje i 18W PD rychlé nabíjení.

Nabíjejte až 3 zařízení současně

Už nemusíte čekat na dokončení nabíjení jednoho zařízení, abyste mohli připojit další. Kabel Baseus 3-v-1 může napájet až 3 zařízení současně. Pohodlně nabijte svůj iPhone, smartphone Xiaomi nebo jakýkoli jiný smartphone s USB-C vstupem, stejně jako powerbanku nebo malou svítilnu s micro USB portem - konfigurace jsou téměř nekonečné. Tento praktický doplněk vám zajistí pohodlí a ušetří čas.

Zajistí bezpečnost vašeho zařízení

Kabel je vybaven pokročilým čipem, který je zodpovědný za jeho bezpečnost a účinnost. Rozpozná zařízení, která podporují rychlé nabíjení, a přizpůsobí napětí a proud připojeným zařízením. Poskytuje tak nepřekonatelný výkon. Kabel okamžitě nabije váš telefon a zároveň jej ochrání před přebitím.

Okamžitě zkopírujte soubory

Pomocí kabelu můžete také okamžitě přenášet soubory mezi zařízeními. Rychlost přenosu dat nabízená produktem je až 480 MB/s. Díky tomu můžete rychle zkopírovat fotografie nebo videa z telefonu do počítače. Už nemusíte čekat hodiny na přenos souborů – s kabelem Baseus to zabere jen několik okamžiků.

Překvapí vás úžasnou výdrží

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které mu poskytují neuvěřitelnou odolnost. 5 měděných vodičů zaručuje rychlé nabíjení a spolehlivý přenos dat. Pletená nylonová skořepina je extrémně odolná. Díky němu se kabel vyznačuje pružností a odolností proti ohybu, poškrábání a dokonce i zlomení. Skladování a přepravu produktu usnadňuje speciální zapínání na suchý zip - díky němu zapomenete na nepříjemné zamotávání a nepořádek.

Specifikace

 Výrobce Baseus

Název Rapid Series 3-in-1 Fast Charging Data Cable

Materiál: hliníková slitina + pletený nylon

PowerPD 20W, kompatibilní s PD 18W

Přenosová rychlost IP / 480 MB/s

USB-C vstup

Výstup Micro USB + Lightning + USB-C

Černá barva

Délka 1,5m

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabely USB
Hmotnost: 0.1 kg