Držák na mobil HOLD-04

Kód: AM01705
Značka: AMiO
68 Kč 56 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák na mobil HOLD-04

Držák do auta ve formě klipu

  • Telefon ve výšce očí - držák nasadíte na sklo, takže nespustíte oči ze silnice
  • Rozteč klipů: 10,5 cm
  • Pogumované konce  rukojeti
  • Připevněno  odolnou přísavkou
  • Univerzální

Univerzální držák do auta s klipem je perfektní produkt pro každého řidiče. Dá se použít v široké škále - díky ní udržíte ve stabilní poloze hrnek, plechovku, telefon, GPS navigaci a další předměty dle vlastního výběru . Rukojeť má silnou přísavku, která drží předmět na místě a zabraňuje jeho převrácení. Přísavka výrazně usnadňuje montáž a demontáž, umožňuje držák opakovaně posouvat na preferované místo .

Díky 360stupňové rotaci klipu můžete umístit předměty, které drží, v libovolném úhlu.  Klip se otevírá maximálně na 10,5 cm a jeho vnitřek je zakončen gumovým povrchem, který přístroje nepoškrábe a zabrání jejich vysunutí. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, zajišťuje dlouhé používání.

Připevnění rukojeti

Držák  využívá silnou přísavku,  díky které jej nasadíme na sklo. Na fotografii vlevo je malá páčka, která je zodpovědná za připevnění zařízení.

Nejprve zatáhněte za páku nahoru, abyste uvolnili mechanismus. Poté  přiložte přísavku ke sklu a poté  páku spusťte až na doraz.  V tomto okamžiku se přísavka přilepí na čelní sklo a nesundá se, dokud neuvolníte mechanismus.

Před připevněním sklo nezapomeňte  očistit od nečistot,  jinak nemusí být rukojeť tak utažená, jak by měla být.

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky na telefony a tablety
Hmotnost: 0.083 kg