Nabíječka auto / moto baterií BK 12/5 / 6 / 12V

Kód: AMK5501
Značka: Kukla
1 267 Kč 1 047 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka auto / moto baterií BK 12/5 / 6 / 12V

Nabíječka slouží k nabíjení akumulátoru s kapacitou 4Ah-200Ah.

Je vybavena ochranou proti zkratu, tavnou a tepelnou pojistkou,která při přetížení přeruší nabíjení do doby, než se teplota soustavy sníží.

 

Návod k použití:

 

Přepněte přepínač do polohy "0". Připojte akumulátor-kontrolka "akumulator" by měla svítit červeně. Zapojte síťový kabel do zásuvky 230V. Přepínač nastavte do polohy "0" nebo "1" podle kapacity akumulátoru. Po ukončení nabíjení se kontrolka rozsvítí zeleně. Automatické nabíjení zaručuje ukončení procesu nabíjení (což je nezbytné u gelových akumulátoru) a možnost záložní práce s přijímačem.

 

Nabíjení:

 

Vyšroubujte zátky nebo sundejte víko akumulátoru. Zkontrolujte hladinu elektrolytu. V případě potřeby doplňte destilovanou vodu (v případe tradičních akumulátoru). Kabely nabíječky připojte ke svorkám-plus na plus, mínus na mínus, ale nejprve nabíječku propojte se svorkou akumulátoru, která je propojena s šasi (karosérií). kontrolka akumulátora by měla svítit. Přepínač proudu nastavte do polohy "0". Zapojte síťový kabel do elektrické zásuvky. Přepínač nastavte do polohy, která odpovída kapacitě nabíjaného akumulátoru. Akumulátory do 20Ah - poloha "0", kapacita nad 20Ah - poloha "1".

 

Technické parametry:

 

Parametry vstupního obvodu

jmenovité napětí           230V - 50Hz

jmenovitý výkon           60VA

Parametry výstupního obvodu

jmenovité napětí   

usměrněné                  12V

jmenovitý výkon          60W

jmenovitý proud           6A

maximální hodnota proudu   8A

 

Upozornění!

Nebezpečí výbuchu, chraňte před ohněm a jiskrami. Během nabíjení zajistěte dobré větrání. Před zapojením nebo odpojením vypojte kabel z elektrické zásuvky. Přístroj nevystavujte dešti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Hmotnost: 1.36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: